Vydavateľstvo - úvod

Vydavateľská spoločnosť regionPRESS je najväčším vydavateľom regionálnej direct mailovej tlače na území SR a pôsobí na trhu od roku 1997. Do základného vydavateľského portfólia spoločnosti patrí celkovo 36 regionálnych týždenníkov so súvislým pokrytím Slovenska a distribúciou bezplatne do viac ako 1 351 000 domácností v SR (týždeň) a dosahom na viac ako 1 550 000 domácností (systém delenej distribúcie). Všetky tituly vychádzajú v týždennej periodicite vo formáte A4 a sú tlačené na 45 g novinovom papieri.
Hlavnú obsahovú náplň novín tvorí zo 70 - 80% plošná inzercia firiem z regiónov a taktiež sieťových klientov. Okrem reklamy s množstvom dôležitých obchodných informácií nájdete v novinách taktiež správy z regiónov, pravidelné spravodajské rubriky, rozhovor týždňa na titulnej strane, TV program a občiansku riadkovú inzerciu. Každý klient nájde svoj inzerát uverejnený v rubrikách delených podľa komodít, v ktorých jeho spoločnosť podniká. 

O úspešnom etablovaní našich titulov svedčia najmä výsledky prieskumov čítanosti agentúry MEDIAN SK, ktorá na Slovensku vykonáva každoročne prieskum čítanosti podľa medzinárodných štandardov TGI. Naše tituly už dlhodobo dosahujú vynikajúce výsledky čítanosti na úrovni okolo 12 % populácie SR, čo predstavuje do 500 tiisíc pravidelných čitateľov. Približne 60 miliónov výtlačkov ročne a viac ako 30 000 aktívnych klientov, ktorí nám prejavujú svoju dôveru rok čo rok, stabilná čítanosť, efektívna regionálna inzercia - to je len niekoľko dôvodov o výhodách spolupráce a inzercie v sieti regionálnych novín od spoločnosti regionPRESS.

Ak chcete vedieť viac o niektorom z našich titulov, kliknite na menu redakcie a vyberte si zo zoznamu titul o ktorý máte záujem.