Ako používať náš web a čo na ňom nájdete

Naša stránka určite nepotrebuje komplikovaný návod na použitie. Tématicky je členená do troch sekcií - vydavateľstvo, distribučná agentúra a tlačiareň. V každej z týchto sekcii nájdete jednoduchý, dostupný a voliteľný obsah. No aj tak, možno ste si niečo nevšimli, prehliadli a pre tých máme niekoľko typov, ako nájsť odpovede na často kladené otázky.

Nenašiel som žiadnu sekciu riadkovej inzercie?

Táto stránka slúži najmä podnikateľom, ktorí majú záujem o plošnú inzerciu. V prípade, že si potrebujete podať riadkový inzerát kliknite sem.

Niekedy som v nejakých vašich novinách čítal inzerát, ktorý ma zaujal, stratil som noviny a nemôžem ho nájsť?

S týmto vám vieme poradiť. Noviny si môžete prečítať na našej stránke. Kliknite na vydavateľstvo - redakcie a vyberte redakciu. V pravej časti príslušnej redakcie pod mapkou nájdete odkaz na aktuálne číslo, alebo archív vydaní. Kliknite na číslo, ktoré hľadáte. Inzerát na stránke si môžete taktiež zväčšiť na vami požadovanú veľkosť.

Chcel by som pre vás roznášať noviny?

Budeme radi. Vyhľadajte si kontakt na redakciu vo vašom okolí a kontaktujte pracovníka distribúcie

Nedostávam noviny, čo s tým?

To nás neteší, ale dajte nám vedieť, každému podnetu sme radi. Volajte do príslušnej redakcie, ktorá vydáva vaše noviny, alebo pošlite mail do tejto redakcie. Postaráme sa o nápravu.

Ešte som u vás neinzeroval, ako na to?

Zavolajte do pobočky v ktorej sídli vaša spoločnosť a obchodníci vám už poradia.

Dá sa dostať niekde na vašej stránke k cenníku?

Najlepšie je kliknúť na vydavateľstvo, potom kliknúť na cenová kalkulácia a môžete si spraviť ľubovoľný počet cenových ponúk. V uvedenej sekcii nájdete podrobný návod ako s cenníkom pracovať.

Chcem osloviť inzerentov v obci Brekov ako zistím či v tejto obci roznášate noviny?

Zadajte hľadaný výraz do vyhľadávacieho políčka

Chcem rozniesť a vytlačiť letáky?

Nech sa páči. Kliknite na kontakty v sekcii distribučnej agentúry a tlačiarne, zavolajte, alebo pošlite mail. Radi vám zostavíme cenovú ponuku.

Máte zaujímavý typ ako vylepšiť našu stránku, alebo sa vám na nej niečo nepáči? Nenašli ste na niektorú vašu otázku odpoveď?

Mailujte všetko na info@regionpress.sk